Force Fix ir veidots kā vairāku Eiropas vadošo ražotāju pārstāvniecība Latvijas tirgū. Mēs piedāvājam visdažādākos instrumentus, stiprinājumus, auto piederumus, autoservisu un ražotņu ķīmijas u.c. Mūsu darbiniekiem šajā tirgus jomā ir 7 līdz 15 gadu pieredze, kas nodrošina kvalitatīvu servisu, profesionalitāti, kā arī individuālu attieksmi pret katru klientu. Mēs ļoti labi pārzinām esošās tirgus vajadzības, kā arī jaunakās tendences gan Latvijā, gan Eiropā.

Uzņēmums SIA „Force Fix” piedāvā plašu sortimentu, augstas kvalitātes dažādas preču grupas, kas ir neaizvietojamas celtniecībā, autoservisu darbos, ražotnēs un dažādos citos uzņēmumos. Mēs varam Jūs konsultēt par vispiemērotāko stiprinājuma elementu konkrētajā situācijā, kā arī ieteikt finansiāli visizdevīgāko risinājumu tam. Jebkurā auto servisā vai ražotnē Jums noderēs mūsu auto ķīmija un instrumenti.

Mūsu komanda sastāv no pieredzējušiem profesionāļiem savā jomā, kas ir guvuši savu pieredzi vairākās starptautiskās firmās un paši ir gatavi jebkuru produktu nodemonstrēt Jums darbībā.

Papildus tam mēs saviem klientiem piedāvājam teicamu servisu, kas sākās ar kosultēšanu par precēm, izdevīgākās preces ieteikšanu, sortimenta izveidošanu un tā izkārtošanu veikala plauktā vai darbnīcā, nākotnē nodrošinot regulāru piegādi un sortimenta uzturēšanu. Klients savu pasūtījumu var saņemt 24h laikā no pasūtījuma izdarīšanas brīža, jo savus sūtījumus mēs piegādājam saviem klientiem ar kurjerpastu, kas atļauj mums visu savu uzmanību veltīt klienta vajadzībām.

Piedāvājam īsu, dažādu produktu grupu aprakstu, ar norādi uz ražotāja mājas lapu, kur ir redzami mūsu piedāvāto produktu katalogi.

Rekvizīti

SIA “Force Fix”
PVN maksātāja Nr.: LV40103565866
Reģ Nr.: 40103565866
Juridiskā un piegādes adrese: “Vilciņi”, Dzidriņas, Stopiņu novads, LV-2130
Banka: Swedbank AS
BIC/SWIF: HABALV22
Konts: LV37HABA0551037650192
Valdes loceklis: Pēteris Andersons